top of page

Ev dışı tüketimin giderek arttığı günümüzde ambalaj ürünleri üretici, hizmet sağlayıcı ve tüketici açısından önemli bir konuma yükselmştir. Tüketici aldığı hizmetin kalitesi ile kıyaslama yaparken üretici ürününü farklılaştırma konusunda çeşitli ambalajlama yöntemlerini kullanarak marka algısını yükseltmeyi hedefliyor.

Tam bu noktada Naturapack ürünleri model zenginliği ve ürün özellikleri ile restauratların göz bebeği haline geldi.

Seliloz yani kartondan üretilen Naturapack, petrol veya madeni türevi hammaddeler kullanılan ambalajlar ile karşılaştırıldığında doğallığı ile ön plana çıkıyor.

-Naturapack lezzeti garanti eder. Ürünün lezzetine kesinlikle tat veya koku bulaştırmaz.

-Naturapak teknolojiktir. Özel kapama tekniği ile kap ile kağapağı birbiri ile adeta bütünleşir,açılmak istendiğinde perforajlı alanlardan rahatça açılabilir. Tek sefer açılan kapağı ile müşterilerinize ürünü ilk açanın kendisi olduğunu garanti edersiniz.

-Naturapack dayanıklıdır. Naturapack kapağı ile bütünleştiğinde taş gibi sağlamlaşır. Taşıma esnasındaki sarsıntıları emer, istiflemede ezilmeye ve sızdırmaya karşı ekstra dayanıklıdır.

-Naturapack size özeldir. Böylece kurumsal kimliğiniz ile size özel baskılı olarak paketkerinizi tescilli bir şekilde taşırsınız.

-Naturapack ısıdan etkilenmez. -20 ile+220 derece arası sıcaklıklar ürünün yapısını etkilemez. Bu özelliği sayesinde Naturapack derindorndurucu, mikrodalga ve fırına girebilen özel bir ambalajdır.

-Naturapack hesaplıdır, koli bazlı satın alınabilir. Size özel baskılarda fiyat farkı, renk bedeli, kılişe bedeli, kalıp bedeli gibi maliyetler size yansıtılmaz.

ÜRÜN İNCELE

Bikapet.net  de İşinize uygun ambalaj çözümleri hakkında bilgi alın.

Devamı >

SEÇİMİNİ YAP

Ambalaj seçenekleri arasından size uygun olanların seçimini yapın.

Devamı >

TEKLİF İSTE

Size özel paket servis ürünlerini, sizin için tekliflendirelim.

Devamı >
bottom of page