top of page
  • Yazarın fotoğrafıbipaket

Paket servisin yeni normali!


Restoranlarımızda misafirlerimizi ağırlayamadığımız bu dönemlerde eve sipariş edilen ürünlerin sayısı da bir hayli arttı. Bu dönemde misafirleri tıpkı restoranda olduğu gibi evinin konforunda da unutulmaz lezzetler sunmak ve onları memnun etmek elbette çok önemli.


Peki bu yemekleri servis ederken nelere dikkat etmeliyiz?


Yeni dönemde yaşamımızın olmazsa olmazı konumuna gelen ve herkesin pür dikkat davrandığı hijyen konusu büyük önem taşıyor. Hatta yapılan araştırmalara göre hijyen korkusu olan kişiler yemek siparişi vermemeyi ya da bildikleri yerlerden sipariş etmeyi tercih ediyorlar. Tamamen yeni ürün tadımına kapalı bu kişileri kazanmanın da yolları var elbet.

Var olan potansiyel müşterilerinizin düzenli sipariş vermesini ve yeni müşterilerin de güvenini kazanmak için mutfaklarınızı açmak en başarılı yollardan biri. Ürünlerinizin hazırlanış aşamalarını, yemeğin pişmesinden paketlenip restoranınızdan çıkmasına kadar olan süreyi müşterileriniz ile paylaşın.


Hijyen standartlarına uygun olarak hazırlanan ürünlerinizi çekinmeden sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak müşterilerinizde güven oluştururken, sizin de siparişlerinizi artıracaktır. Hazırlayacağınız içeriklerde, yiyeceklerle olan temasınızın minimum ve hijyen standartlarına uygun olduğunu göstererek yeni kullanıcılar kazanabilirsiniz.


Temassız ambalaj ürünleri içinse burayı tıklayabilirsiniz.
62 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page